מיתוג אירועים

מהם היתרונות של מיתוג אירועים?

ובכן, זה כמו לשאול מה אתם רוצים לאכול למנה אחרונה, משום שהתשובה משתנה מאדם לאדם, או במקרה הזה מאירוע לאירוע

 

היתרונות של מיתוג אירועים משתנים בהתאם לאירוע, בדומה להעדפה של כל אדם למנה אחרונה: יהיו מי שיעדיפו עוגת שוקולד מתוקה, בעוד שאחרים יעדיפו פאי לימון חמצמץ. ההעדפה באשר לקינוח יכולה להשתנות כמו גם היתרונות שיושגו ממיתוג האירוע. אך בסופו של דבר, בשני המקרים, התוצאה צריכה להיות מתגמלת. 

 

בין היתרונות הפוטנציאליים הרבים שניתן להשיג בתהליך מיתוג אירועים, אפשר למצוא את היתרון המרכזי: טובת המטרה הסופית של בעלי האירוע, בין אם מדובר באירוע עסקי לקידום אסטרטגיה ובין אם באירוע פרטי לקידום השמחה. עוד בין היתרונות שברשימה, גם גידול מוביל במספר המשתתפים, הגברת המודעות למותג המארח את האירוע, בניית זיקה לבעלי האירוע, הרחבת הרשת העסקית, יצירת מנהיגות מחשבתית ואמינות.

 

אי אפשר להתעלם גם מהתועלת החשובה והמרכזית לרבים, גידול במודעות ובאהדה. רבים רואים בכך את המרכיב החשוב ביותר, כחלק מההחזר על ההשקעה הגדולה באירוע עצמו. מדובר במטרה הסופית של כל אירוע. 

 

בהתחשב במטרה, בין אם מדובר באירוע עסקי ובין אם מדובר באירוע פרטי, המיתוג אמור לגרום לכמה שיותר משתתפים להגיע, לקחת חלק ולהישאר זמן רב ככל האפשר. השלב השני קשור במערכות יחסים אנושיות, כשמידת ההנאה מהאירוע היא זו שתשפיע גם על רכיב זה. בהמשך לכך, על מיתוג האירועים להתבצע במסגרת תקציב שחלקו העיקרי מוקדש לדרכים להעלות את מפלס ההנאה באירוע.  

053-8093751​