הזמנות

זמן הזמנה, על מנת שכולם יגיעו לאירוע שלכם, כדאי שתשלחו את ההזמנות ארבעה עד שלושה שבועות לפני. עוד כדאי שתקפידו על הדפסת הזמנות מתאימות עם כל הפרטים הרלוונטיים

 

אחד השלבים החשובים ביותר של תכנון חגיגה הוא הדפסת הזמנות לאירועים כמובן. ההזמנות משמשות אמצעי לספר לאורחים שלכם את כל הפרטים שהם צריכים לדעת על החגיגה. המידע החיוני כולל בעיקר את מועד האירוע, המקום ועוד שלל פרטים שדרושים להם כדי לקחת חלק בשמחה שלכם.

 

הדרך שלכם לוודא שהם יגיעו למקום הנכון ובזמן הנכון היא באמצעות הדפסת הזמנות ודיוק מקסימלי בפרטים, תוך ציון המידע שיאפשר לכולם, לא משנה מהיכן הם מגיעים, להגיע בקלות. בהמשך לכך, חשוב לציין פרטים בסיסיים, כגון שמות בעלי האירוע, תאריך, שעת קבלת פנים, שעת טקס החופה אם מדובר בחתונה או החלק המרכזי של הערב אם חוגגים אירוע אחר, כתובת מדויקת וגם מספר טלפון של איש קשר או מוקד לאישור הגעה.

 

בימים בהם האינטרנט והרשתות החברתיות מנהלים את חיינו, ישנם לא מעט בעלי אירועים שפותחים חשבון אינסטגרם, דף אירוע בפייסבוק או אפילו אתר אינטרנט בפני עצמו על מנת לנהל את האירוע. לכן, כדאי לציין בהזמנות את פרטי חשבונות האינסטגרם, הפייסבוק, כתובת אתר האינטרנט ולאפשר לאורחים לגלוש הישר אל האתר, להתעדכן בפרטים, לשאול שאלות וליהנות מהקדימונים שבעלי האירוע מספקים להם.

 

השימוש ברשתות החברתיות ובאתרי אינטרנט לשם שיתוף בפרטי האירוע, בהכנות ובשלל השלבים המרכיבים אותו, מאפשרים לבעלי האירוע להזכיר לאורחים כמה זמן נותר עד לרגע הגדול ולעורר בהם ציפיות לקראת השמחה הממשמשת ובאה.  

053-8093751​